SŁODKI TEAM

Projektowanie przestrzeni to coś więcej niż tylko budowanie odpowiedniej atmosfery we wnętrzu. Poprzez rozważną aranżację mamy okazję wyrazić najważniejsze dla danej marki cechy. Oryginalny wizerunek piekarni, cukierni, czy lodziarni decyduje dziś o wyborze miejsca zakupów i konsumpcji przez klienta.

Przepis na idealną przestrzeń handlową wg zespołu Kocham Słodkie:

  • wizja lokalna, podczas której nasi konsultanci zidentyfikują Państwa potrzeby
  • kompleksowa oferta w zakresie mebli ekspozycyjnych, urządzeń chłodniczych oraz dedykowanego oświetlenia
  • możliwość przeprowadzenia całego procesu projektowego przestrzeni, od inwentaryzacji, poprzez projekt funkcjonalny, wizualizacje oraz nadzór autorski
  • spójny charakter wzorniczy wszystkich elementów pozwala stworzyć przestrzeń handlową o wysokim standardzie
  • miejsce, gdzie każdy ma ochotę zatrzymać się na dłużej, zwiększa jednocześnie wartość koszyka zakupowego klienta

ZESPÓŁ PROJEKTOWY:

 

Studio Projektowe GRIDStudio Projektowe GRID - zdjęcie portretowe

Jesteśmy kreatywnym, interdyscyplinarnym zespołem, który oferuje kompleksową obsługę z zakresu aranżacji wnętrz, identyfikacji wizualnej oraz wzornictwa przemysłowego. Realizujemy zarówno projekty wnętrz użyteczności publicznej jak i prywatnej, zapewniając Klientom pełne wsparcie na wszystkich etapach przebiegu inwestycji. Wiedza i doświadczenie oraz różnorodne umiejętności naszych projektantów pozwalają na realizację nawet najbardziej niestandardowych i wymagających zleceń. Każdy kolejny projekt traktujemy jak nowe wyzwanie.

 

rossana_kochamslodkieRossana Luchetta – Architekt

Absolwentka architektury we Florencji. Po studiach skupiła się na wzornictwie i projektowaniu wnętrz, zwracając szczególną uwagę na potrzeby klienta. Wykładowca w Eksperymentalnym Centrum Designu Poliarte w Ankonie, co gwarantuje jej ciągły rozwój, aktualizację obowiązujących trendów. Wyjątkowo przygotowana do pracy w grupie, konfrontuje się ciągle z rożnymi rodzajami kompetencji, co z kolei zapewnia jej rozwój osobisty.

 

Monika Grojec – Architekt

Projektantka wnętrz, designerka, specjalista od szeroko rozumianej komunikacji wizualnej. Właścicielka Pracowni Projektowej KWADRAT DESIGN STUDIO, która powstała z potrzeby kreowania przestrzeni i tworzenia niepowtarzalnych miejsc i rzeczy, specjalizując się zarówno w formach użyteczności publicznej jak i prywatnej, parając się jednocześnie formami wzornictwa przemysłowego oraz mniejszymi przedsięwzięciami graficznymi. Właścicielka KWADRATU to niepoprawna entuzjastka chodzenia na boso, długiego snu i pracy po nocach. Kocha psy, małe dzieci no i oczywiście KOCHA SŁODKIE…