Targi EXPO SWEET 2020

27 kwietnia 2021

Piekarnia i Cukiernia TARAN

27 kwietnia 2021

Piekarnia i Cukiernia Taran w Mielcu to miejsce, gdzie udało się pogodzić sprzedaż pieczywa, ciasta i pizzy w jednym lokalu. Ale jeszcze kilka miesięcy temu ten sklep wyglądał zupełnie inaczej, a jego układ nie był funkcjonalny. Wraz z grupą specjalistów z programu Kocham Słodkie postanowiliśmy więc zmienić aranżację, a tym samym doświadczenia zakupowe Klientów.

Dzięki zastosowaniu różnych materiałów, tekstur, kolorów i wzorów – w lokalu udało się stworzyć przyjemną atmosferę. Znajdziemy tu między innymi białe płytki ułożone w oryginalny wzór, posadzkę z ozdobnym dywanikiem, wydzieloną strefę piekarni oraz cukierni, a także tą, w której przygotowuje się pizzę. Dopełnieniem całości stał się wiszący w honorowym miejscu, portret Założyciela lokalu – Pana Stanisława Tarana.

O prezentację i ekspozycję wszystkich wyrobów cukierniczo–piekarniczych zadbała firma ES SYSTEM K, jednocześnie czyniąc lokal niezwykle funkcjonalnym. Świeżość i design zawdzięczamy witrynom: Carina 04 oraz Scorpion, a o odpowiednią ekspozycję pieczywa dba regał neutralny Leo 03.

Profesjonalne oświetlenie LAKO jest dopełnieniem nietuzinkowej, ciepłej atmosfery. Specjalnie dobrana barwa światła podkreśla walory oferowanych wyrobów.