Słodkie życie

6 września 2016

Coś słodkiego u Anny

6 września 2016

Dom Chleba

6 września 2016

Piekarnia Cukiernia „Dom Chleba” to firma rodzinna działająca na rynku nieprzerwanie od 1994 roku. Wszystkie produkty wytwarzane są z naturalnych składników, zgodnie z tradycyjnymi recepturami.
Rozumiejąc rosnące wymagania współczesnych klientów Właściciele piekarni zdecydowali się na modernizację wizerunku zarówno w zakresie identyfikacji wizualnej jak również aranżacji wnętrz.
Pierwsza placówka, będąca pilotażową dla całej sieci, powstała w Dobczycach. W ślad za nią powstały już kolejne lokale konsekwentnie i bezkompromisowo realizujące założenia projektowe.
We wszystkich nowych placówkach dominują jasne, ciepłe kolory przełamane elementami czerni i szarości. Użycie naturalnych materiałów koresponduje z filozofią produkcji pieczywa i wyrobów cukierniczych, które są w nim oferowane. Dodatkowo ich kolorystyka sprawia, że samo wnętrze jest przyjazne w odbiorze.
Konsekwencja we wdrożeniu niezmienionego projektu w kolejnych placówkach to ogromna zasługa ze strony Klienta, który wykazał się nie tylko zaufaniem wobec zespołu Kocham Słodkie ale również otwartością i zaangażowaniem.
Wykorzystanie w projekcie urządzeń producenta ES SYSTEM K było podyktowane ich nowoczesnym wzornictwem, funkcjonalnością oraz unikatową formą prezentacji produktów.
Bardzo ważny element wnętrza stanowi również profesjonalne oświetlenie firmy Lako, które podkreśla walory prezentowanych towarów.