ESENCJA PROWANSJI

27 marca 2015

COOKie – SŁODKI FARTUCH!

27 marca 2015

Degustacja

27 marca 2015
_PUL5770-m_PUL5774-m_PUL5807.jpg-m_PUL5817-m_PUL5819-m_PUL5833-m_PUL5838-m

Pracownia Cukiernicza Rodziny Zakrzewskich

Projektowanie kawiarnio-cukierni „Degustacja” zlokalizowanej w samym sercu Bełchatowa było dla nas bardzo ciekawym wyzwaniem.
Opracowując projekt mieliśmy szczęście współpracować z Klientem, który zaufał doświadczeniu naszej pracowni, zdecydował się na kompleksową obsługę i pozwolił na wprowadzenie nowoczesnych rozwiązań zarówno funkcjonalnych jak i estetycznych.

Zgodnie z oczekiwaniami Klienta wnętrze zostało zaprojektowane według najnowszych trendów. Zaproponowaliśmy ponadczasowe materiały takie jak stal, beton i drewno, które podkreśliliśmy odpowiednio dobranymi dodatkami. Zastosowane elementy wykończenia są doskonałym tłem dla prezentowanych produktów cukierniczych, które zgodnie z założeniem, odgrywają pierwszoplanową rolę. Ekspozycja w witrynach firmy ES SYSTEM K zwraca uwagę Klientów, a odpowiednio dobrane specjalistyczne oświetlenie producenta LAKO dodatkowo podkreśla walory prezentowanych wyrobów. Właściwie zachowane proporcje i odpowiednio dobrane materiały, pozwoliły uzyskać efekt ciepłego, przyjaznego wnętrza, do którego klienci Cukierni często zaglądają.