Targi EXPO SWEET 2019

13 sierpnia 2019

FOODY

13 sierpnia 2019

The Elephant Restaurant

13 sierpnia 2019

Gloria miała jasną wizję swojego lokalu, choć początkowy projekt miał wyznaczone tylko ogólne wymiary. Wiedziała jednak, że powinno to być miejsce relaksu, utrzymane w kolorach jej ukochanego jeziora Garda. I to się jej udało. Zieleń, odcienie niebieskiego, meble pokryte welurem w stonowanych barwach – to wszystko sprawia, że każdy klient czuję się w tym wnętrzu wyjątkowo. Wkracza do oazy spokoju i cieszy wzrok i zmysły relaksując się w wyrafinowanej przestrzeni.

Do obsługi części barowej Gloria wybrała system TRATTO, ponieważ zależało jej na wysokiej jakości i trwałości. Proste, ładne i funkcjonalne meble są integralną częścią lokalu, nadają mu nowoczesny akcent. Dzięki dedykowanej zabudowie spełniają swoje zadania w dyskretny sposób, nie dominując przestrzeni konsumpcyjnej.

W części barowej, przeznaczonej do spożycia lekkiego lunchu i kawy, nie mogło zabraknąć także witryny na lody INSU’ – firmy ES SYSTEM K. Lokal ten, to nie lodziarnia, ale Właścicielka chciała zadowolić także wszystkich miłośników lodowych deserów. Nie mogła się oprzeć INSU’ – małe gabaryty, oszczędność zużycia energii, ergonomiczny kształt samej lady, ale również nowoczesna estetyka – to najważniejsze cechy witryny, która została wyróżniona prestiżową nagrodą Red Dot Award.

Magdalena Hunkiewicz, Lenari Italia

 

[The Elephant Restaurant, Manerba Del Garda, Włochy]