The Elephant Restaurant

28 lutego 2019

Targi EXPO SWEET 2019

28 lutego 2019

Kolejny rok z rzędu braliśmy udział w największych targach cukierniczych i lodziarskich w naszym kraju – EXPO SWEET 2019. W ramach programu Kocham Słodkie wraz z firmą ES SYSTEM K prezentowaliśmy inspirujące aranżacje wnętrz handlowych.

Główną myślą naszych projektantów przy tworzeniu stoiska było uzyskanie przestrzeni funkcjonalnej, przyjaznej oraz zgodnej z najnowszymi trendami wnętrzarskimi. Zdecydowali się na odważne połączenie kolorów, materiałów oraz faktur. W przeważającej części stoiska królowały najmodniejsze w tym roku odcienie koralowe, które świetnie prezentowały się na tle ciepłego beżu oraz wracającego do łask brązu. Motyw terrazzo, który stał się w tym sezonie niewątpliwym hitem, wykorzystany został na tapecie stanowiącej główne wykończenie strefy bistro.

W celu uzyskania przyjaznego i ciepłego klimatu zastosowane zostały zwiewne tkaniny, aksamitne wykończenia siedzisk oraz naturalne drewno. Modne od jakiegoś czasu mieszanie metali było widoczne w wykończeniu opraw oświetleniowych od firmy LAKO oraz stelaży siedzisk i elementów dekoracyjnych. Połączenie miedzi oraz złota, okazało się świetnym dopełnieniem dla całości aranżacji. Łagodnie zaokrąglone formy foteli wprowadziły delikatność, harmonię i zrównoważyły geometryczne kształty mebli ekspozycyjnych.

W każdej z wydzielonych stref naszego stoiska znalazły się najlepsze rozwiązania chłodnicze od firmy ES SYSTEM K dla baru bistro, piekarni, cukierni, lodziarni i hotelowej restauracji:

  • nowoczesna linia gastronomiczna Tratto, pozwalająca modyfikować ciąg sprzedażowy w zależności od potrzeb lokalu w danym momencie, od pory dnia, pory roku i w zależności od rotacji asortymentu,
  • nowa linia Volans, która dzięki obniżonej konstrukcji zapewnia lepszą komunikację pomiędzy sprzedawcą, a klientem
  • lada ekspozycyjna Limosa z ekskluzywnej linii Lenari – rekomendowana dla wszystkich nadmorskich lokali. Gwarantuje ona odpowiedni zakres temperatury oraz warunki ekspozycji dla lodów,
  • oraz INSU’ – najnowsza rewolucyjna myśl w zakresie prezentacji mrożonych deserów, która sprawdzi się zarówno w barze, piekarni, jak i w hotelowej restauracji.