Oscar designu dla INSU’

12 lipca 2018

Lody z „iPhone’a”

12 lipca 2018

Lodowy sezon w pełni!

Dlatego wszystkich miłośników lodowych kreacji i aromatycznej kawy zapraszamy do nowo otwartej kawiarni HUB w Rzeszowie. My z kolei prezentujemy artykuł z najnowszego wydania „W Piekarni W Cukierni”, w którym właścicielka kawiarni opowiada o tym wyjątkowym miejscu z INSÙ od ES SYSTEM K w roli głównej oczywiście!

 

„Pani lokal jest pierwszym na świecie, w którym zainstalowano witrynę INSÙ. Skąd właśnie taki wybór?

Stawiamy na innowacyjność i nowoczesność. Zależy nam, by nie tylko wyróżnić się na rynku jakością, ale także na tym, by oferowane przez nas produkty miały jak najlepszą oprawę i przyciągały uwagę. Bo najpierw smakują oczy, prawda.

Czy nie obawiała się Pani, że wszystko będzie premierowe? Także testy sprzętu, że mogą pojawić się jakieś niespodzianki?

Wiadomo, że zawsze jest ta nutka niepewności, ale w naszej branży trzeba być elastycznym i przygotowanym na wyzwania. Bardzo się cieszymy, że możemy coś zapoczątkować, że jesteśmy pionierami!

Jakie są pierwsze wrażenia z użytkowania? Co stanowiło największe zaskoczenie?

Największym zaskoczeniem była oczywiście funkcjonalność sprzętu. W szufladach INSÙ panuje zawsze idealna temperatura – dzięki temu lody mają zawsze odpowiednią konsystencję, nie tracą masy lodowej. Nie jest także konieczne ich przekładanie do szaf mroźniczych na noc. Lada i sama ekspozycja wygląda zawsze higienicznie i elegancko, a dzięki minimalistycznym rozmiarom sprzęt jest bardzo ustawny i ergonomiczny.

Hub coffee food meetings to dość oryginalna nazwa dla kawiarni. Proszę o kilka słów o lokalu. Czy lody, które są eksponowane dzięki INSÙ pełnią w menu istotną rolę?

Hub to nowoczesne miejsce spotkań całego Rzeszowa i nie tylko. Lokal jest stworzony z myślą o ludziach biznesu, o miłośnikach kawy, spotkań z przyjaciółmi w przyjaznej atmosferze, czy chociażby dla rodzin szukających smakołyków na niedzielny podwieczorek. W chwili obecnej z racji sezonu, Poliszlody Manufaktura czyli lody, których produkcją sami się zajmujemy, są naszym „must have” i to właśnie one skupiają w głównej mierze zainteresowanie naszych Klientów.

Witryna INSÙ rewolucjonizuje sposób ekspozycji lodów. Czy planuje Pani w swym lokalu jeszcze inne zaskoczenia?

Nasza załoga wychodzi naprzeciw potrzebom klientów, staramy się także by każdy z nich wracał do nas z uśmiechem na twarzy. Sami natomiast jesteśmy także otwarci na propozycje i wszelkie sugestie. Zobaczymy więc czym zaskoczy nas ciągle zmieniający się rynek. Planujemy także montaż kolejnego urządzenia INSÙ w innym naszym lokalu, w Krośnie.

Z zainteresowaniem będzie przyglądać się zmianom.

Dziękuję za rozmowę. „