Słodki seans

20 kwietnia 2016

Milan Design Week 2016

20 kwietnia 2016

W czekoladowym butiku

20 kwietnia 2016

Każdy, kto związany jest choć trochę ze słodką branżą, na pewno słyszał o nowym trendzie – prezentacji czekoladek, czy innych wyrobów cukierniczych w sposób równie wyrafinowany, jak u jubilera.

Przy okazji naszej ostatniej wizyty na Bliskim Wschodzie, znaleźliśmy piękny czekoladowy butik na potwierdzenie tej teorii. Tu wszystko jest niezwykłe, zachwyca bogactwo asortymentu, precyzja wykonania każdej pralinki, które wyglądają niczym czekoladowe mini-rzeźby.
Degustowaliśmy także malutkie pralinki z nadzieniem lodowym. Zawijane w kolorowe papierki (w zależności od wybranego smaku), dają cudowną dawkę ochłody podczas upałów panujących na Półwyspie Arabskim.

Atutem tego miejsca są nie tylko słodkości. Zachwyca także konsekwencja w aranżacji samego lokalu. Z kolorem gorzkiej czekolady świetnie współgra kolor turkusowy, który stanowi elementy dekoracyjne na ścianach, na ladzie podawczej. Można także przysiąść w wygodnych fotelach w tym samym kolorze. Wspaniałym dopełnieniem tej aranżacji jest lada ekspozycyjna z linii Lenari: Limicola gwarantująca odpowiedni zakres temperatury oraz wilgotności dla tych niezwykle wrażliwych wyrobów.

Lady chłodnicze dostarczyła do Bejrutu firma ES SYSTEM K.

Zostaw komentarz