COOKie – SŁODKI FARTUCH!

28 kwietnia 2015

Salone del Mobile

28 kwietnia 2015

Słodkości świata arabskiego

28 kwietnia 2015

„Zrównoważona dieta to ciastko w każdej ręce” – mówią właściciele uroczej kawiarenki w Bejrucie – CREPICO. W tym miejscu kalorie naprawdę nie mają znaczenia, delektowaliśmy się tu pyszną aromatyczną kawą, wylizywaliśmy talerze do ostatniej kropli lodowego trio, wyjadaliśmy naleśniki, gofry i ciastka do ostatniego okruszka i wkładaliśmy paluchy w czekoladowe fontanny.

Właścicieli poznaliśmy w kwietniu 2015 roku na targach Horeca w Bejrucie. Poszukiwali lad chłodniczych w kolorze miętowym, zachwyciła ich także możliwość zastosowania dedykowanego oświetlenia i innych rozwiązań, które jesteśmy w stanie zaproponować w ramach projektu Kocham Słodkie.

To miejsce nie z tego świata, pięknie urządzone, bez kompromisów, identyfikacja wizualna na pięć z plusem, logo obecne na filiżance, serwetce i klamce. I te słodkie aforyzmy obecne na każdym kroku: „Forget love, I’d rather fall in chocolate” 😉

CREPICO zachwyci miłośników dobrego smaku, zarówno pod kątem designu, jaki i samych słodkości. Pomyślcie, co będzie się działo, gdy pojawi się tam także witryna na lody Limosa (ES SYSTEM K) i oprawy oświetleniowe (LAKO) w pięknym, świeżym kolorze miętowym…. Póki co, wystawiamy im Certyfikat Kocham Słodkie i rekomendujemy odwiedzenie przy okazji wizyty w krajach arabskich.

Magda WK

1 comment

Zostaw komentarz