Coś słodkiego u Anny

3 lutego 2017

Buczek – słodka tradycja

3 lutego 2017

Zakład Ciastkarski Raszewska

3 lutego 2017

Zakład ciastkarski przy ulicy Wojska Polskiego 59 w Bełchatowie to kolejny przytulny zakątek na słodkiej mapie Polski. Jest to jeden z czterech tego typu punktów wchodzących w skład rodzinnej firmy z tradycjami, która swoją działalność rozpoczęła już w latach 80-tych. Należący do rodziny Zakrzewskich lokal  „Zakład Ciastkarski A. Raszewska, J. Zakrzewski” posiada w swojej ofercie około 100 pozycji wyrobów opartych na własnych tradycyjnych recepturach. Wszystkie wyroby cechuje doskonały wygląd i smak, a ogromną zasługę mają w tym lady chłodnicze Lenari, dzięki którym każdy smakołyk prezentuje się jeszcze lepiej i przykuwa uwagę zarówno dużego jak i małego łasucha.

Oprócz lad chłodniczych Lenari prezentowanych na froncie, w cukierni rodziny Zakrzewskich znajdują się również regały na pieczywo Leo. Eksponują one wszelkiego rodzaju chleby, chałki, drożdżówki, faworki i wiele innych tradycyjnych wypieków. Dominująca we wnętrzu biel oraz delikatna szarość została dopełniona elementami dębowego drewna. Dzięki zastosowaniu jasnych kolorów oraz dużej ilości przeszkleń ten niewielki lokal sprawia wrażenie bardziej przestronnego. Cała kompozycja wyposażenia i dobór kolorystyki tworzy przytulną, ciepłą atmosferę.

Producentem urządzeń jest firma ES SYSTEM K, a autorem całej koncepcji wnętrza – Studio Projektowe GRID, które we współpracy z ekipą KOCHAM SŁODKIE stworzyło to klimatyczne miejsce.