SŁODKA KOLEKCJA

3 marca 2015

Słodkie wspomnienia

3 marca 2015

Słodkie Targi

3 marca 2015

W ostatnich dniach, specjalnie dla Was, otworzyliśmy w Warszawie cztery kawiarnie. Wszystko po to, aby udowodnić, że wybór mebli chłodniczych z oferty ES SYSTEM K zapewnia swobodę w projektowaniu przestrzeni i daje nieograniczone możliwości.

Na naszym stoisku, na targach Expo Sweet, gościliśmy więc pasjonatów wnętrz nowoczesnych i tych bardziej klasycznych. Strefa Catania – Food Boutique przyciągała zwolenników minimalizmu. Wszystko za sprawą czystej i przejrzystej bryły lady chłodniczej i opraw oświetleniowych zaprojektowanych w tym samym stylu wzorniczym. Atmosferę budowała także ściana imitująca fragment muru. Lenari Gelateria pozwoliła nam się przenieść w klimaty lodziarni wprost z włoskich kurortów nadmorskich. Zestaw mebli Phoenix zbudował klimat piekarni w wydaniu skandynawskim. A lady Carina 03 wraz ze specjalnie dobranymi oprawami typu DLN Skirt firmy LAKO ogrzewały swym ciepłem w strefie Carina Caffe.

Motywem przewodnim tej edycji targów, było hasło Kocham Słodkie. W ten sposób chcieliśmy Wam opowiedzieć o naszej autentycznej pasji tworzenia, projektowania przedmiotów i przestrzeni związanych z tą słodką branżą. Gadżetem, który cieszył się niezwykłą popularnością była także mąka Kocham Słodkie, która pochodzi z naszych prywatnych upraw z Dłubniańskiego Parku Krajobrazowego.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z tego wydarzenia!

Zostaw komentarz